Prezentownik – książki dla dzieci na prezent według wieku

Co jest najważniejszego w wybieraniu książkowych prezentów? To, aby ich przekaz był odpowiedni do wieku czytelnika oraz nie powielał szkodliwych stereotypów czy nie oferował miałkiej, pozbawionej wartości treści.

Nie bez znaczenia jest także fakt, żeby prezent nie powtórzył się z tym, który mały człowiek ma już na swojej półce. W tej sytuacji przychodzę ja – bez czerwonej peleryny, jedynie z zaczerwienionych od mrozu nosem, żeby polecić Wam najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej wartościowe książki z ostatnich miesięcy.

Jeżeli na co dzień nie obracacie się w książkowym świecie, nie chcę Was przytłoczyć ilością propozycji (mogłabym o lekturach pisać i mówić godzinami). Wybrałam więc jedynie po pięć pozycji do każdej z aż 6 kategorii wiekowych! 

Wystarczy, że klikniecie na tytuł lub okładkę, żeby przenieść się do szczegółowej recenzji. Mam nadzieję, że ten prezentownik z podziałem na wiek, będzie odpowiedzią na Wasze pytania: jaką książkę kupić dziecku? Miłych poszukiwań prezentu idealnego!

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 0 do 1 lat

  • Książeczka kontrastowa dla najmłodszych (recenzja już w grudniu!),

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 7 do 8 lat

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat

Prezentowe książki dla dzieci w wieku od 13 do 16 lat

 

Poprzedni wpis
Mitologia Greków i Rzymian w komiksie – recenzja książki dla dzieci
Następny wpis
Paulina Nachman, czyli jak łączyć macierzyństwo ze sztuką – wywiad Strefa Rozmów
Tags: +0, +1, +10, +11, +12, +13, +14, +15, +16, +2, +3, +4, +5, +6, +7, +8, +9, Bestsellerowe książki na Boże Narodzenie dla dzieci, Boże Narodzenie, Bożonarodzeniowe książki dla dzieci w wieku szkolnym, Bożonarodzeniowe książki dla wczesnoszkolaków, Bożonarodzeniowe książki pełne wartości dla dzieci, Fantastyczne opowieści dla dzieci na Boże Narodzenie, Książki bożonarodzeniowe z elementami nauki dla dzieci, książki dla dzieci, Książki edukacyjne dla dzieci na Święta, Książki humorystyczne dla najmłodszych na Święta, książki na Boże Narodzenie dla dzieci, Książki na Boże Narodzenie dla dzieci przedszkolnych, Książki na Boże Narodzenie o tradycjach i zwyczajach świątecznych, Książki na Święta dla dzieci w wieku szkolnym, Książki znanych autorów dla dzieci na Święta, Nowe wydania klasycznych opowieści dla dzieci na Święta, Pomysły na książkowe prezenty dla maluchów, pomysły na prezent, prezentownik, prezentownik z podziałem na wiek, Prezenty książkowe dla nastolatków na Boże Narodzenie, Przygodowe historie dla dzieci na Boże Narodzenie, Przygody bożonarodzeniowych postaci i bohaterów dla dzieci, Słodkie książki dla dzieci na Święta, Świąteczne opowieści o przyjaźni i rodzinie dla dzieci, Ulubione serie książek dla dzieci w czasie Bożego Narodzenia, Wyjątkowe podarunki książkowe dla najmłodszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

O BAJKOCHŁONCE

Julita Pasikowska-Klica

Moja miłość do książek zrodziła się zanim jeszcze nauczyłam się czytać. Zapach świeżego druku
i szeleszczące kartki pełne przygód były dla mnie tajemnicą, którą chciałam jak najszybciej odkryć.

Na co dzień sięgam po różne tytuły, ale to właśnie bajki mają w mojej biblioteczce miejsce szczególne.

Możesz dowiedzieć się więcej klikając w zakładkę o mnie!

Zapisz się do newslettera Bajkochłonki!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Losowa recenzja