fbpx

5 pytań do… SARY

5 pytań do… SARY

 

Kontynuuję cykl – 5 pytań do twórców literatury dziecięcej! Wypytuję autorów, ilustratorów, tłumaczy, a nawet wydawców o swoje projekty, przyszłe pomysły i prywatne księgozbiory. Mam nadzieję, że odpowiedzi jeszcze bardziej wciągną Was w wir książkowych opowieści!

Tym razem zwróciłam się z kilkoma pytaniami do Sary – młodej twórczyni internetowej, a teraz także autorki książki z wyzwaniami. Link do recenzji ,,Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge” znajdziecie tutaj: https://bajkochlonka.pl/2021/09/20/zaczarowany-swiat-sary/

 

1. Jak to jest mieć prawie 650 TYSIĘCY fanów w wieku dziesięciu lat? Czy spotykasz ich także poza internetem?

Tak, często spotykam moich widzów na spacerze, w sklepie, na wakacjach. Jest to bardzo miłe. Zawsze z wakacji wracam z nowymi kumplami.

 

2. Jaki jest Twój ulubiony challenge, a jakiego nigdy nie chciałabyś lub nie dałabyś rady zrobić?

Mój ulubiony challenge to 24H z przyjacielem, bardzo lubię spędzać czas z moimi przyjaciółmi, zawsze wtedy dobrze się bawimy. Najtrudniejszy był 24H z bratem za rękę, nie daliśmy rady go dokończyć, każdy z nas chciał iść w inną stronę i robić coś zupełnie innego.

 

3. Czy w planach są także inne książki? Widziałam na zdjęciach, że tworzysz swoje autorskie opowieści. Może następnym razem będzie to fantastyczna książka fabularna?

Bardzo lubię pisać swoje książki, są to jednak krótkie opowiadania przygodowo-fantastyczne. W wolnych chwilach piszę kolejne i być może kiedyś faktycznie powstanie z nich książka. Bardzo lubię też tworzyć własne komiksy.

 

4. Kim Ty oraz Twój brat Wikuś chcielibyście zostać w przyszłości? Czy macie jakieś pasje lub zainteresowania, na których chętnie spędzacie czas?

W przyszłości chciałabym zostać pisarką, graficzką, albo game’erką. Lubię pisać, rysować, malować i tworzyć własne animacje graficzne. Stworzyłam nawet własny kanał Sarix animation gdzie je umieszczam. Wiktorek chciałby zostać architektem, uwielbia rysować domy, bloki, tworzy plany całego osiedla i godzinami buduje osiedla z klocków.

 

5. Jaka jest Twoja ulubiona książka, a jaka Wikusia?

Moja ulubiona książką jest Harry Potter, przeczytałam już kilka części, fascynuje mnie świat magii i eliksirów. Wiktorek przed snem lubi czytać z mamą różne komiksy.
Link do recenzji ,,Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge” znajdziecie tutaj: https://bajkochlonka.pl/2021/09/20/zaczarowany-swiat-sary/
Podziel się
Bajkochłonka
No Comments

Post a Comment

Przedsprzedaż mojej książki już trwa!

,,Piękna i ponadczasowa opowieść zimowa, która przypomina, że najważniejszymi bohaterami świąt są zawsze dzieci. Historia o wspólnocie, świątecznych tradycjach i wzruszających niespodziankach.

Specjalnie do tej książki powstał model miniaturowej kamienicy, wykonany przez artystę Przemysława Krzemienia."

 

Przedsprzedaż ,,Ulica Siedmiu Mikołajów" trwa tylko do 08.11.2021 roku!

--> HOP na stronę Wydawnictwa Sto Stron <--