fbpx

Początek wakacji z urodzinami księgarni Virtualo!

Początek wakacji z urodzinami księgarni Virtualo!

Wakacyjna aura już unosi się w powietrzu, chociaż na ostatni dzwonek jeszcze chwilkę trzeba poczekać! Kiedy jednak wreszcie to nastąpi, będzie można spakować plecak (ale rzecz jasna nie taki szkolny, a wycieczkowy) i wyruszyć na poszukiwanie przygód! Żeby nie obciążać się dodatkowym bagażem, warto rozważyć książkę w formie elektronicznej (na wypadek deszczu, nudy lub po prostu – dla umilenia czasu). 

 

Co więcej – zbliża się dogodna okazja, żeby w ebooki i audiobooki wyposażyć się w naprawdę promocyjnych cenach! Księgarnia internetowa Virtualo, z którą zawiązałam ostatnio współpracę, obchodzi właśnie swoje 14 urodziny! Właśnie dlatego od 24 czerwca do 4 lipca będzie czekać tam na Was sporo atrakcji!

 

Ja już teraz podrzucam kod ode mnie: virtualobajkochłonka , który ŁĄCZY się z innymi promocjami i daje Wam DODATKOWE 20% zniżki! (Kod działa tylko na tytuł, o którym piszę poniżej, więcej ofert: https://virtualo.pl/wyjatkowe-oferty/)

 

 

Żeby jednak nie pozostawiać Was bez żadnych podpowiedzi, sama zaopatrzyłam się w jedną z nowych serii książkowych dla dzieciaków powyżej 9 roku życia i chciałabym w kilku słowach o niej opowiedzieć.

 

,,Koci Zaułek” – nowa seria młodzieżowa!

 

,,Koci Zaułekto pierwsza część planowanej serii od Wydawnictwa Wilga. Jej autorką jest Beata Sarnowska, która wydała już kilka książek o tematyce dziecięcej (być może kojarzycie jej tajemniczy cykl ,,Złowieszcze Dreszcze”).

 

Tym razem bohaterkami opowiastki są cztery nastolatki. Dziewczyny zupełnie różnią się od siebie (charakterami, sytuacją rodzinną czy pewnymi pasjami), ale mają jedno wspólne zainteresowanie, które sprawia, że kwitnie między nimi przyjaźń. Jak pewnie zdążyliście się już domyślić, zerkając na tytuł, mowa o… kotach!

 

 

 

Julka, Lena, Ola i Zuzia udzielają się wolontaryjnie w fundacji o nazwie Koci Zaułek. Akcja diametralnie przyspiesza, kiedy Julka jest świadkiem wypadku, w którym o mały włos ucierpiałby pewien kociak. To właśnie ta dziewczynka jest główną bohaterką tego tomu, i to właśnie jej czytelnik towarzyszy najczęściej w codziennych sprawach. Podobno kolejne części mają się skupiać na pozostałych bohaterkach – na pewno będę to sprawdzać!

 

Tymczasem ,,Koci Zaułek” to opowieść pełna dziecięcych pragnień, pierwszych zauroczeń, ale i rozczarowań. Z jednej strony to historia normalnych nastolatek, a z drugiej wielka manifestacja miłości do zwierząt.

 

 

Pierwszy raz z ebookiem?

 

I teraz kwestie techniczne – jeżeli do tej pory jeszcze nie sięgaliście po książkę elektroniczną, nie macie się czym martwić. Prawdę mówiąc do tego typu lektury nie potrzeba nawet czytnika, komputera czy tabletu. Ja korzystam z ebooków na telefonie, bo zawsze mam go przy sobie. Wtedy podróż metrem, pociągiem czy nawet czekanie w kolejce do sklepu upływa mi dużo przyjemniej! 

To świetna alternatywna dla nastolatków i starszych dzieci, które w ten sposób mogą wypełniać swój czas dobrą książką.

 

Polecam jeszcze zapisanie się do newslettera Virtualo, dzięki temu zawsze jako pierwsi będziecie poinformowani o nowościach i promocjach. A dodatkowo księgarnia podrzuci Wam 10% zniżki na pierwsze zakupy – https://virtualo.pl/newsletter/. A Wy dlaczego lubicie czytać ebooki?

 

Podziel się
Bajkochłonka
No Comments

Post a Comment