fbpx

Rok w lesie – gry dla najmłodszych

Rok w lesie – gry dla najmłodszych

Wydawnictwo Nasza Księgarnia posiada szeroką ofertę gier dla najmłodszych. Ostatnio ukazały się dwie nowości, które zostały zainspirowane bestsellerową książką ,,Rok w lesie”. 

Do wyboru są najbardziej sprawdzone rodzaje gier, czyli memo oraz puzzle. Oprócz tego, że to pewniki, które każde dziecko doceni i pokocha, to dodatkowo zostały naprawdę bardzo ładnie wydane, a sylwetki znajdujących się na nich zwierzaków zilustrowała Emilia Dziubak. 

 

 

Nazwa: ,,Rok w lesie. Memo”

Ilustracje: Emilia Dziubak

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Rok wydania: 2021

Liczba elementów: 24

Dla kogo: dla najmłodszych , dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją

Ocena ogólna: bardzo przyjemna

 

,,Rok w lesie. Puzzle” to dziesięć dwuczęściowych, indywidualnych obrazków do złożenia. Kawałki podzielone są na dorosłego oraz małego reprezentanta różnych gatunków. Wśród puzzli znalazła się na przykład para borsuków, wiewiórek, dzików, niedźwiedzi czy żubrów. Części są duże, łatwo do siebie przylegają, a ich wysoka jakość sprawia, że posłużą długie miesiące. 

 

 

 

Przy okazji układania może ćwiczyć z dzieckiem naukę zwierzaków, ale także zwrócić mu uwagę na relację pomiędzy rodzicami, a potomstwem wybranych gatunków.

 

Puzzle będą odpowiednie dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Link do strony Wydawnictwa: https://nk.com.pl/rok-w-lesie–memo/p2898.html

 

 

Nazwa: ,,Rok w lesie. Puzzle”

Ilustracje: Emilia Dziubak

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Rok wydania: 2021

Liczba elementów: 20

Dla kogo: dla najmłodszych , dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją

Ocena ogólna: wybitna

 

,,Rok w lesie. Memo” to z kolei pudełko pełne 24 dużych kafelków do zabawy w zapamiętywanie. Tutaj na obrazkach także można odnaleźć przedstawicieli rozmaitych zwierząt – łosi, rysiów, żółwi czy dzięciołów. Bardzo estetycznie zaprojektowane kafelki, wykonano z naprawdę grubej i twardej tekturki, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o szybkie zniszczenie gry.

 

 

 

Ta propozycja to także możliwość nauki większej liczby zwierząt, ale i okazja do treningu swojej pamięci i wkroczenie w świat delikatnej rywalizacji.

 

Gra będzie odpowiednia dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Link do strony Wydawnictwa: https://nk.com.pl/rok-w-lesie–puzzle–rodzice-i-dzieci/p2897.html

 

 

 

Podziel się
Bajkochłonka
No Comments

Post a Comment