CiekawostkiRecenzje zabawek
0

Rabbit & Friends – lampki do czytania (i nie tylko)

Ostatnio opowiadałam o premierze pięknej książki, za pomocą której można nauczyć oswajać dzieci z ciemnością, czyli ,,Miś i Ciemność. Przy okazji recenzji tamtej pozycji, dowiedziałam się, że firma, która stoi za jej wydaniem, zajmuje się przede wszystkim… sprzedażą uroczych lampek z silikonu. 

 

Jako miłośniczka rzeczy ładnych i użytecznych, od razu zapragnęłam je mieć. Dlatego też teraz chciałabym opowiedzieć o swoich wrażeniach z używania dwóch lampek oraz lampki i nawilżacza powietrza w jednym.

 

 

Polska marka Rabbit & Friends już na etapie planowania książki, musiała wpaść na bardzo interesujący pomysł lektury, która połączy ich specjalizację z wartościowym tekstem, wzbudzającym poczucie bezpieczeństwa oraz pokazującym jak wiele zawdzięczamy światłu.

 

Lampka Miś jest bowiem głównym bohaterem ,,Misia i Ciemności”. Postać ta niesie za sobą ważny przekaz. Lampka oprócz tego, że jest wykonana z przyjemnego w dotyku i nietłukącego się silikonu, to ładuje się ją za pomocą kabelka microUSB. Może świecić miękkim, białym światłem lub po ,,klapnięciu” w misia, zmienić się na któryś z kilku kolorów (m.in. fioletowy, niebieski, żółty, czerwony, zielony – jest ich naprawdę sporo!). 

 

 

 

 

Lampka Miś jest największa ze wszystkich, które tutaj pokazuję. Nocą bardzo przyjemnie rozświetla pokój, ale nie razi przy tym w oczy. Jej cena to około 70 zł.

Znajdziecie ją tutaj: https://rabbitandfriends.eu/pl/lampki-misie/13-animal-lamp-mis-duzy-roz.html

 

 

Druga z lampek, czyli Wieloryb jest także wykonana z silikonu.  Dodatkowo dołączono do niej mały i poręczny pilot, ułatwiający zmienianie kolorów (lampka Miś także jest oferowana na stronie Rabbit&Friends w takim zestawie). Dlaczego wyjątkowo pokochałam mojego wieloryba z pilotem? Ponieważ znalazłam mu honorowe miejsce w witrynie, która zazwyczaj zastawiona jest kanapą – mam więc do niej utrudniony dostęp. Za sprawą pilota, nie muszę przesuwać mebli i wyciągać lampki, żeby ją włączyć, po prostu wciskam guzik – zmieniam kolory, mogę ustawić na światło ciągłe, pulsujące, stroboskopowe lub delikatnie przenikające się. Lampka nie tylko tworzy wyjątkowy klimat, ale jest pięknym elementem ozdobnym pokoju. Ona także ładowana jest za pomocą kabla microUSB. Jej cena to około 90 zł.

 

Znajdziecie ją tutaj: https://rabbitandfriends.eu/pl/produkty/58-wieloryb-lampka-z-pilotem.html

 

 

Na koniec zostawiłam prawdziwą gwiazdę, a w zasadzie… królika! Lampka z uroczymi uszami oraz funkcją dyfuzora. Rozpyla wodę delikatnie nawilżając powietrze i oczywiście emituje miękkie światło w różnych barwach. W porównaniu do poprzednich lampek, tę podłącza się bezpośrednio do gniazdka, a steruje za pomocą przycisków u dołu urządzenia. 

 

Przyda się szczególnie zimą, kiedy przez rozgrzane kaloryfery, powietrze w mieszkaniach jest wyjątkowo suche. Do pojemnika z wodą można dodać także kilka kropel aromatycznego olejku, który będzie przyjemnie rozpylany na danej przestrzeni. Cena tego urządzenia to około 150 zł.

 

 

 

 

Znajdziecie go tutaj: https://rabbitandfriends.eu/pl/dyfozory/19-dyfuzor-lampka-z-kroliczymi-uszkami.html

 

Ogólnie jestem szczerze zachwycona zarówno jakością tych produktów, ich funkcjonalnością jak i wysoką estetyką wykonania. Na pewno wyposażę się jeszcze w kilka, żeby obdarować nimi dzieci w mojej rodzinie.

Poprzedni wpis
KSIĄŻKI Z PRZYSZŁOŚCI CZ. 42
Następny wpis
Wojna – recenzja
Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

O BAJKOCHŁONCE

Julita Pasikowska-Klica

Moja miłość do książek zrodziła się zanim jeszcze nauczyłam się czytać. Zapach świeżego druku
i szeleszczące kartki pełne przygód były dla mnie tajemnicą, którą chciałam jak najszybciej odkryć.

Na co dzień sięgam po różne tytuły, ale to właśnie bajki mają w mojej biblioteczce miejsce szczególne.

Możesz dowiedzieć się więcej klikając w zakładkę o mnie!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Losowa recenzja