Audiobajki. Magia Słuchania – klasyka i nowoczesność dla dzieci

Tytuły: ,,Król Lew”, ,,Królewna Śnieżka”, ,,Księga Dżungli”

Seria: Audiobajki. Magia Słuchania

Lektorka: Kamilla Baar

Wydawnictwo: De Agostini / Disney 

Produkcja nagrania: Audioteka

Dla kogo: dla najmłodszych , dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją , dla samodzielnych w czytaniu

Ocena ogólna: wybitna

 

(Pod koniec wpisu – niespodzianka! 🎁)

Bajki Disneya kojarzą się każdemu dorosłemu z beztroskim czasem dzieciństwa, najpiękniejszymi książkami oraz chwilami spędzonymi w gronie najbliższych. Teraz nadarza się kolejna sposobność, żeby przedstawić je maluchom, które dopiero wkraczają w świat opowieści – i to w jakim stylu!

 

Wydawnictwo De Agostini przygotowało dla czytelników (i słuchaczy) prenumeratę, w ramach której będą ukazywać się klasyczne oraz współczesne tomy bajek na licencji Disneya. Małego tego, do każdej części dołączona jest starannie wykonana figurka, w której ukryto pewien mechanizm. Jak on działa?

 

 

 

 

Razem z drugim numerem kolekcji, czyli z ,,Królewną Śnieżką” otrzymujemy kostkę-głośnik i odtwarzacz w jednym! Jest bardzo prosta w obsłudze, nie wymaga baterii (ładuje się dołączonym kabelkiem USB), a najciekawszy jest w niej sposób odtwarzania ulubionych bajek! Wystarczy kostkę włączyć i położyć wybraną figurkę na jej powierzchni, żeby natychmiast rozbrzmiała wesoła melodia i lektorka rozpoczęła czytanie opowieści.

 

Zadziwiające jest to jak czysty i głośny dźwięk wydobywa się z tej kostki. Jedno ładowanie starcza na długi czas słuchania! Można wieczorem położyć zestaw z wybraną figurką przy łóżku i włączyć go do zasypiania (nagranie po zakończeniu bajki zatrzyma się). Początkujący czytelnicy mogą jednocześnie śledzić tekst i słuchać Audiobajki. Dodatkowo dzwoneczki w nagraniu sygnalizują przewrócenie strony, co pomaga tym, którzy jeszcze nie znają liter czerpać radość z samodzielnego obcowania z książką.

 

 

W pierwszych trzech numerach znajdziemy takie bajki jak: ,,Król Lew”, ,,Królewna Śnieżka” oraz ,,Księga dżungli”. W przyszłych przewidziane są nie tylko klasyczne opowieści, ale także te najnowsze, np. ,,W głowie się nie mieści”, ,,Kraina Lodu” czy ,,Zwierzogród”. 

 

 

 

 

Dlaczego jeszcze warto zaprenumerować ,,Audiobajki. Magia słuchania”? Pamiętam jak sama byłam dzieckiem i rodzice prenumerowali dla mnie książki. W dzień, kiedy miała być dostarczona paczka, czekałam z wypiekami na twarzy! Wydawnictwo De Agostini podkręca jeszcze emocje, bo do niektórych przesyłek obiecuje niespodzianki! 

 

Ja także mam dla Was prezent – zamawiając tę kolekcję w przedsprzedaży pod tym linkiem: http://bit.ly/bajkochlonka-disney-deagostini i wprowadzając kod: DISNEYPRO, otrzymacie wyjątkowe pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“!

Pamiętajcie, że przedsprzedaż trwa do 08.09.2021 roku.

 

Prenumeratorzy oprócz niższej ceny niż w kioskach i darmowej dostawy, mogą także liczyć na dodatkowe upominki z bajkowymi postaciami – placek, zestawy puzzli, piękny kubek, poduszkę lub bidon. 

 

 

 

Bardzo polecam tę pomysłową serię wszystkim dzieciom powyżej 3 roku życia.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem poniżej: https://www.deagostini.com/pl/produkt/audiobajki/GG3634000000/

Poprzedni wpis
Pieśni Zaginionego Kontynentu – recenzja
Następny wpis
Willa, dziewczyna z lasu – recenzja przedpremierowa
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

O BAJKOCHŁONCE

Julita Pasikowska-Klica

Moja miłość do książek zrodziła się zanim jeszcze nauczyłam się czytać. Zapach świeżego druku
i szeleszczące kartki pełne przygód były dla mnie tajemnicą, którą chciałam jak najszybciej odkryć.

Na co dzień sięgam po różne tytuły, ale to właśnie bajki mają w mojej biblioteczce miejsce szczególne.

Możesz dowiedzieć się więcej klikając w zakładkę o mnie!

Moja autorska książka

Pisz recenzje z Bajkochłonką!

Losowa recenzja